ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
18.08.15 22:01 zaman: 9 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

ANMA VE KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA HACI BEKTAŞ VELİ KÜLTÜR MERKEZİNDE OZANLAR GEÇİDİ, ŞAHVAK VE GARİP DEDE CEM EVİNDE BİRLİK CEMİ TÖRENİ DÜZENLENDİ. BU AKŞAM VE YARIN AKŞAM DÜZENLENECEK GECE KONSERLERİ İLE ETKİNLİKLER SONA ERECEK.


.

.

OZANLAR GEÇİDİ VE BİRLİK CEMİ TÖRENİ

Hacı Bektaş Veli'yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamınde, 17.08.2015 tarihinde saat 13.00 da Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezinde, ozanların katılımı ile "Ozanlar Geçidi" adlı bir etkinlik düzenlendi.

Saat 13.00 da ŞahVak Cem Evinde, saat 16.00 da ise Garip Dede Cem Evinde olmak üzere, iki ayrı yerde "Birlik Cemi Töreni" düzenlenmiştir.GECE KONSERLERİ

Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında bugün ve yarın  akşam 18.30'da Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek konserler ile etkinlikler sona erecek.

17.08.2015 tarihindeki konser programı şu sanatçıların katılımı ile gerçekleşecek: Ümraniye Cem Evi Semah Ekibi, Abdal Musa Semah Ekibi, Mehmet Çoban, Satı Can, Nura Öz, Zeybek Ateşi, Mustafa Alegöz, Cemalettin Güleç, Ali Mahzuni, Yüksel Didikoğlu, Musa Eroğlu.

18.08.2015 tarihindeki son konser programına ise şu sanatçılar katılacak: Gaziantep Alevi Kültür Derneği Semah Ekibi, Adıyaman Alevi Kültür Derneği Semah Ekibi, Ayhan Yağız, Kemal İşli, İsmail Kaya, Aslıgül Ay, Erdal Erzincan, Mustafa Özarslan, Hüseyin Uğurlu.


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.