ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
08.12.13 18:17 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

CHP HACIBEKTAŞ İLÇE ÖRGÜTÜNÜN 08.12.2013 TARİHİNDE "TÜM ÜYELERİNİN KATILIMI İLE EĞİLİM YOKLAMASI" YÖNTEMİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ SEÇİMDE, ÜYELERİNİN HACIBEKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINA İLİŞKİN EĞİLİMLERİNİ BELİRLEDİ.


30.03.2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde CHP, Hacıbektaş Belediye Başkan Adayını belirlemeye çalışıyor. CHP Genel Merkezinin, Hacıbektaş Belediye Başkan Adayını belirlemek için "Tüm üyelerin katılımı ile eğilim yoklaması" yapılması kararı almıştı.

CHP Hacıbektaş İlçe Örgütü tarafından, 08.12.2013 Pazar günü üyelerin katılımı ile gerçekleştirdiği seçimlere ilgi yoğun oldu. CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder ÖZDEMİR, CHP Niğde Milletvekili Doğan ŞAFAK ve CHP Nevşehir İl Başkanı Ahmet GÖKTAŞ'ın da gözlemci olarak katılımları ile gerçekleşen oy kullanımı CHP Hacıbektaş İlçe Örgütü binasında yapıldı.

Eğilim yoklamasında en çok oyu alan adayın, CHP Hacıbektaş İlçe Yönetimi ve CHP Nevşehir İl Yönetimince, CHP Genel Merkezine Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı olarak önerileceği duyurulmuştur. CHP Genel Merkezince yapılacak değerlendirme sonucunda, en çok oyu alan ilk üç adaydan birinin, CHP Hacıbektaş Belediye Başkanı olarak atanabileceği ifade edilmektedir.

CHP Hacıbektaş İlçe Örgütü merkez muhtarlıklara bağlı üyelerin oy kullandıkları eğilim yoklamasında, oyların Belediye Başkanı Aday Adaylarına dağılımı ise, en çok oy alandan en az oy alana doğru şöyle gerçekleşti:

Ali Rıza SELMANPAKOĞLU : 126

Recai AKSU: 101

Mustafa ÖZCİVAN: 75


Bayram AYVAZOĞLU : 63

Durur GÖK: 36


Ali KAİM : 23

Vedat KILIÇ : 17

Ali KURNAZ : 14


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.