ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
18.08.13 23:59 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

ANMA ETKİNLİKLERİN ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE SAAT 13.00 DA "OZANLAR DİNLETİSİ" DÜZENLENDİ. ETKİNLİKLER 18.30 DA BAŞLAYAN GECE KONSERİ İLE SONA ERDİ.


OZANLAR DİNLETİSİ

 

Etkinliklerin son günü olan 18.08.2013 tarihinde, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezinde saat 13.00 da başlayan, “Ozanlar Dinletisi" adı altında, ozanların sahne aldığı bir dinleti düzenlendi. Dinletiye katılan ozanlar etkinliklere ayrı bir renk kattılar. Dinleti şu ozanların katılımı ile gerçekleşti: Gani PEKŞEN, Aşık HAŞİMİ, Aşık GÜLABİ, Ozan ESRARİ, Yusuf TEKTAŞ, Aşık FEDAİ, Ali Rıza ERDOĞAN, Nesrin ULUSOY, Aşık Ali SAĞLAM, İsmail KAYA, Binay KOÇAK, Aşık UMMANİ, Ali SULTAN, 3 Çınar (Ali ÇINAR, Mehmet ÇINAR, Abidin ÇINAR), Üç Telden Tek Dilden (Aşık Özlemi, Aşık Sinemi, Mustafa SAYILIR), Horasan'dan Anadolu'ya (Binali İLGÜN, Haydar BIÇAKÇI, Ünal FIRAT), Erkan ÇANAKÇI, Prof.Dr.Ali YAKICI - Zebuni - Aşu ELMA - Niyazi ECE - Sevim KILIÇ - Gönül AKKUŞ.


GECE KONSERİ

Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri 18.08.2013 tarihinde saat 18.30 da başlayan konser programı ile sona erdi.

Konser programı şu semah ekibi ve sanatçıların katılımı ile gerçekleşti: Şahkulu Vakfı Semah Ekibi, Gaziantep Alevi Kültür Dernekleri Semah Ekibi, Sadık GÜL, Hasan KAPLANI - Burak ŞAHİN - Mehmet KUNDAK, Hüseyin - Hayal, Kazım KALAYCI, Zeynep KARABABA, Hüseyin UĞURLU, Ali Eren ÇINAR, Aşır ÖZEK, Can AYDOĞDU. 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.