ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
15.09.08 22:28 zaman: 15 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

NEVŞEHİR ÜNiVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE ATANAN PROF. DR. FİLİZ KILIÇ GÖREVE BAŞLADI. AYNI GÜN, HACI BEKTAŞ VELİ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA 2008-2009 EĞİTİM YILI BAŞLARKEN, AYNUR KÜÇÜKEMRE KIZ ÖĞRENCİ YURDU HİZMETE GİRDİ.


Nevşehir Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Filiz KILIÇ, Nevşehir Üniversitesi Yerleşkesinde yapılan törenle göreve başladı. Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörü ve Nevşehir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Fahrettin KELEŞTEMUR'dan görevi devralan Prof. Dr. Filiz KILIÇ, Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Gazi Üniversitesi Türk Kültürü ve Hacı Bektaş Veli Araştırma Merkezi Müdürü görevlerini yürütüyordu.

Gazi Üniversitesine bağlı iken, yeni kurulan Nevşehir Üniversitesine bağlanan Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksek Okulu'nda 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılı, Nevşehir Üniversitesi ile birlikte bugün başladı.

Hacıbektaş'ta okuyan kız öğrenciler için ikinci bir yurt daha hizmete girdi. Ankara'da faailiyet gösteren Hacıbektaş Eğitim ve Kültür Derneği'nin organizasyonu ve çabası ile hizmet veren kız öğrenci yurdu yanındaki Hacıbektaş Belediye'sine ait bina, Aynur Küçükemre Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmete açıldı. Her odada banyo ve internet hattı bulunan 88 yatak kapasiteli yurt Hacıbektaş Belediyesi tarafından işletilmektedir.


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.