ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: HABERLER / 

Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.
24.03.19 21:38
31 MART 2019 TARİHİNDEKİ YEREL SEÇİMLERE KATILARAK, HACIBEKTAŞ İLÇE MERKEZİNDEKİ ÜÇ MAHALLEYE MUHTAR OLMAK İSTEYEN ADAYLAR, BELLİ OLMAYA BAŞLADI.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde muhtar ve muhtar azası olarak aday olanlar, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyorlar. Hacıbektaş ilçe merkezindeki üç mahalleye, muhtar ve muhtar azası olmak isteyen çok sayıda vatandaş, sosyal medyadan adaylıklarını açıkladılar.Hacıbektaş ilçe merkezindeki üç mahalle için, tespit...(daha)


17.03.19 21:11
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ve MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNÜN 104. YILDÖNÜMÜNDE, DÜZENLENEN TÖRENLE HACIBEKTAŞ'TA ANILDILAR.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Gününde, ilk olarak Belediye Meydanındaki Atatürk heykeline çelenk konuldu.Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezindeki program, Türkçe öğretmeni Öznur Altuntaş’ın açılış konuşması ile başladı. Program, Nevşehir Vali Yardımcısı Hasan Erkal, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, İlçe Jandarma...(daha)


13.03.19 20:28
OVACIK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH MAÇOĞLU HACIBEKTAŞ’A GELEREK, TKP’NİN HACIBEKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ HAYDAR CAN SÜMER’İN SEÇİM ÇALIŞMASINA DESTEK VERDİ.

TKP’nin Ovacık Belediye Başkanı Mehmet Fatih Maçoğlu, Tunceli Belediye Başkan adayı olarak yürüttüğü kendi seçim çalışmalarına kısa bir mola vererek, TKP’nin Hacıbektaş Belediye Başkan adayı Ali Haydar Can Sümer’in seçim çalışmasına destek olmak için Hacıbektaş’a geldi.Mehmet Fatih Maçoğlu, 13.03.2019 tarihinde ilk olarak Hacı Bektaş Veli...(daha)


10.03.19 19:32
8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ, YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARININ HIZ KAZANDIĞI DÖNEME DENK GELDİĞİNDEN, DÜZENLENEN ETKİNLİKLER BİR HAFTAYA SIĞMADI.

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarının hız kazandığı bir döneme denk geldi. Yerel seçimlere hazırlanan adaylar; Emekçi Kadınlar Gününü seçim çalışmalarının bir parçası yaparak, çeşitli etkinlikler düzenlediler.İlk olarak, bağımsız belediye başkan adayı Ali Cemal Hüsnügil ve arkadaşları tarafından...(daha)


26.02.19 12:59
31 MART 2019 TARİHİNDE YAPILACAK YEREL SEÇİMLERDE YARIŞACAK ADAYLARIN SEÇİM KURULLARINA BİLDİRİM VE BAŞVURMA SÜRESİ, 19 ŞUBAT 2019 TARİHİNDE SONA ERDİ.

Siyasi parti ilçe başkanlıklarının ve bağımsız aday olacakların; belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği ve il genel meclisi üyeliklerine ilişkin aday listelerini ilçe seçim kurullarına bildirim ve müracaat süresi, 19 Şubat Salı günü saat 17.00'de sona erdi. Hacıbektaş'ta, İlçe Seçim Kuruluna bildirilen 11 belediye başkanı ve diğer adayların...(daha)


Sonuçlar gösteriliyor 11 to 15 out of 15
<< İlk Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise < Önceki 1-10 11-15 Sonraki > Son >> Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise