ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
02.10.06 19:59 zaman: 15 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

Cem Vakfı Dosteli Yardım Komisyonunca başlatılan “Bir Kalem Bir Defter” kampanyasının 02.10.2006 tarihindeki durağı Hacıbektaş oldu.


Cem Vakfı Dosteli Yardım Komisyonunca 18.09.2006 tarihinde başlatılan “Bir Kalem Bir Defter” kampanyası , 02.10.2006 tarihinde ilçemiz ilköğretim okullarında okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerle buluştu.

 

Hacıbektaş Belediyesi ve Hacıbektaş Kültür Turizm ve Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneğinin öncülüğünde, Atatürk İlköğretim Okulu, Hacı Bektaş Veli İlköğretim Okulu ve Hacı Bektaş Veli İlköğretim Okulu idarelerince saptanan yaklaşık 250 öğrenciye, okul çantası, araç ve gereçlerinin yanı sıra, çeşitli giyim malzemesi yardımı yapıldı.

 

Dosteli Yardım Komisyonu yetkilileri, “Bir Kalem Bir Defter” kampanyası ile 2006 yılında onbin öğrenciye ulaşmayı hedeflediklerini ifade etmişlerdir. “Umutsuzların umudu olmak için, hayatın güzelliklerini fark ettirmek için” “BİZ ARACI OLDUK, SİZ UMUT OLUN” diyen Dosteli Yardım Komisyonu yetkilileri, yardım ve yardım talepleri için kendilerine 0212 452 38 18 nolu telefon ve www.dosteliyardim.org internet adresinden ulaşılabileceğini bildirmişlerdir.

 

 

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.