ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
19.05.19 19:40 zaman: 5 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

HACIBEKTAŞ’TAKİ 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI, GENÇLERİN YOKLUĞUNDA, PROTOKOLDE YER ALAN YÖNETİCİLERİMİZ TARAFINDAN KUTLANDI.


Hacıbektaş’daki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması, protokole dahil yöneticiler, protokole gösteri yapacak 7 kişiden oluşan folklor ekibi, 4 kişiden oluşan zeybek ekibi, şiir okuyan 2 öğrenci ve satranç, masa tenisi, voleybol yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ve az sayıda vatandaşın katılımı ile kutlandı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 100.yılı münasebeti ile, tüm yurtta çok daha coşkulu kutlanırken; Hacıbektaş’ta gençlik olmadan, coşkusuz ve heyecansız kutlandı. Kutlamanın yapılacağı Belediye Meydanını, polisin güvenlik şeridi ile çevirmiş olması, Hacıbektaş’ta kutlanan resmi bayramlara ilişkin yeni bir uygulama idi ve vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Bayram kutlaması, Hacıbektaş Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün, saat 11.00 da Belediye Meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile çelenk merasimi son buldu.

Belediye Meydanındaki tören saat 12.00 da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. 2 öğrenci tarafından şiir okunurken, 7 kişilik folklor ekibi ve 4 kişilik zeybek ekibi birer gösteri sundu. Satranç, masa tenisi ve voleybol yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri, Jandarma Komutanı, Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, Hacıbektaş Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer tarafından takdim edilmesi ile tören son buldu.

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.