ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
17.03.19 21:11 zaman: 5 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ve MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNÜN 104. YILDÖNÜMÜNDE, DÜZENLENEN TÖRENLE HACIBEKTAŞ'TA ANILDILAR.


18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Gününde, ilk olarak Belediye Meydanındaki Atatürk heykeline çelenk konuldu.

Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezindeki program, Türkçe öğretmeni Öznur Altuntaş’ın açılış konuşması ile başladı. Program, Nevşehir Vali Yardımcısı Hasan Erkal, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Demir, vatandaşlar ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrasında, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Demir, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Program, Hacıbektaş Halk Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Usta Öğreticisi Hüsniye Erkin Öztürk’ün katkılarıyla işaret diliyle hazırlanan, “ÇANAKKALE 18 MART CEPHE GERİSİ” adlı “Engelsiz Tiyatro Gösterisi” ile devam etti.

Hacı Bektaş Veli Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan “BİTMEYEN BİR AĞIT VE ZAFER TÜRKÜSÜDÜR ÇANAKKALE” adlı oratoryo, seyredenlerce ilgi, beğeni ve coşkuyla izlendi. 

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.