ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
09.08.17 19:24 zaman: 6 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

HACIBEKTAŞ’TA, İÇMESUYU VE İÇMESUYU PAKET ARITMA TESİSİ YAPIM İŞİ İNŞAATINA BAŞLANDI. 12.11.2017 TARİHİNDE BİTİRİLMESİ GEREKEN KANALİZASYON ALT YAPISININ YENİLENMESİ İŞİNDE DE SONA YAKLAŞILDI.


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası Yatırım Koordinasyon Dairesi tarafından ihalesi yapılan ve  Yalçın Yapı End. Tic. ve Nak. Ltd. Şirketinin yüklenicisi olduğu Hacıbektaş içme suyu ve arıtma tesisi yapım işi ile, Hacıbektaş’ın içme suyu hatlarının yenilenmesi, paket arıtma tesisi yapımı ve 1000 kwe gücünde güneş enerjisi santralinin yapımı gerçekleşecek. Hacıbektaşlılar, bu proje ile sağlıklarını tehdit eden asbestli borulardan kurtulacaklar.

İlbank A.Ş tarafından sağlanan katkı ile yapılacak işin sözleşme bedeli 17.738,000,00 TL dir. Yüklenici firma ile 01.06.2017 tarihinde sözleşme imzalanmış olup, 15.06.2017 tarihinde işe başlanmış, işin bitim tarihi olarak 04.07.2019 tarihi öngörülmüştür.

Hacıbektaşlılar, kanalizasyon inşaatı biterken, içme suyu inşaatı nedeni ile iki yıl kadar daha su kesintilerine, çamurlu ve tozlu yollara katlanmak zorunda kalacaklar.

103 EVLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI

103 Evler ile Çevre Yolunun kesiştiği kavşağa yapılacak köprülü kavşağa ait ihale aşamasının tamamlandığı ve inşaatına kısa bir süre sonra başlanacağı, yetkililerce ifade edilmektedir.

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.