ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
24.01.17 16:26 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

HACI BEKTAŞ VELİ’Yİ ANMA VE KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİ, HACIBEKTAŞ BELEDİYE MECLİSİNİN ALDIĞI KARARLA, HER YIL EKİM AYININ İKİNCİ HAFTASINDA DÜZENLENECEK.


Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür, Sanat Etkinliklerinin düzenlendiği 16-18 Ağustos tarihlerinde, etkinliğe katılanların konaklama sorunlarına, çevre temizliğine, asayiş ve güvenliğe dair yaşanan olumsuzluklar nedeniyle, etkinliklerin başka bir tarihe alınması konuşuluyor ve tartışılıyordu.

Hacıbektaş Belediye Meclisinin 02.12.2016 tarihinde yapılan toplantısında, 62 Nolu kararı ile, “HACI BEKTAŞ VELİ’Yİ ANMA VE KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİNİN, EKİM AYININ İKİNCİ HAFTASINA ALINMASINA” oybirliği ile karar verilmiştir.

Hacıbektaş Belediyesine ait internet sitesinde bugün yapılan duyuruda da, “Bu yıl yapılacak olan 54.Ulusal 27.Uluslararsı Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri belediye meclisinin 02.12.2016 tarih ve 62 nolu kararı ile 13-14-15 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacağı, ayın 13 ünde kurumların değerlendirme toplantısı yapılacağı” ilan edilmiştir.

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.