ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
15.08.16 19:19 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

"53.ULUSAL, 27.ULUSLARARASI HACI BEKTAŞ VELİ'Yİ ANMA VE KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ" İKİ GÜN SÜRECEK.


İki gün sürecek olan, 53.Ulusal, 27.Uluslararası Hacı Bektaş Veli'yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri, 16 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak açılış töreni ile başlayacak. Resmi açılış töreni bu yılda geçen yıl olduğu gibi,  Kemal Kılıçdaroğlu Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Önceki yıllardan farklı olarak, güvenliğin sağlanamayacağından bahisle gece konserleri düzenlenmeyecek ve etkinlikler iki gün sürecek. Resmi açılış töreni saat 11.00 da başlayacak. Törene Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılması bekleniyor.


Etkinlikler süresince panel, tiyatro gösterisi, resim sergisi düzenlenecek. 15.08.2016 Tarihinde saat 13.30 da Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu Atatürk anıtına çelenk sundu.

Alevi Dernekleri Fedarasyonu  ve Alevi Vakıfları Fedarasyonu temsilcilerinin katıldığı ve Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezinde saat 14.00 da yapılan toplantı, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun açış konuşması ile başladı. “Yıllık Gelişmelerin Değerlendirildiği” toplantı, İsmail Saçlı tarafından yönetildi.


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.