ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
16.08.14 22:12 zaman: 9 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

16.08.2014 TARİHİNDE HACI BEKTAŞ VELİ KÜLTÜR MERKEZİNDE 14.00 DA DÜZENLENEN PANEL SONRASINDA, SAAT 17.30 DA "DERGAH" ADLI OYUN SAHNELENDİ.


PANEL

Hacı Bektaş Veli'yi Anma ve Kültür-Sanat Etkinliklerinin birinci gününde, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Büyük Salonda saat 14.00 da başlayan, “İmparatorluktan Uluslaşmaya Geçişde Alevilik, Bektaşilik, Laiklik ve Hukuk Düzeni" konulu panel düzenlendi.

Bektaşi Babası, yayıncı, yazar Av. Şakir KEÇELİ tarafından yönetilen panele konuşmacı olarak, CHP Milletvekili Kamer GENÇ, Araştırmacı, Yazar Prof. Dr. Şahin FİLİZ ve Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU katıldı.

   

 

 

TİYATRO

Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezinde saat 17.30 da başlayan tiyatro oyununun adı Bin Yıllık Geleneğin Öyküsü "Dergah" idi. Mualla Sultan TEBEROĞLU tarafından yönetilen oyun, Turnalar Sanat Kulübü tarafından sahneye kondu.
GECE KONSERİ

Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 16.08.2014 tarihinde saat 18.30 da başlayacak konser programı ise şu sanatçıların katılımı ile gerçekleşecek: Pazarcık Semah Ekibi, Mersin Alevi Gençlik Derneği Semah Ekibi, Garip Dede Derneği Semah Ekibi, Akın Oğul, Zeynep Karababa, Ali Rıza Yılmaz, Gani Pekşan-Muharrem Temiz, Aşır Özek, Mustafa Özarslan.

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.