ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
24.11.13 17:34 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

HACIBEKTAŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞININ 24.11.2013 TARİHİNDE DÜZENLEDİĞİ AŞURE GÜNÜNDE, BEKTAŞİ BABASI VE ARAŞTIRMACI YAZAR, AVUKAT ŞAKİR KEÇELİ, "MUHARREM VE KERBELA OLAYI" KONULU BİR KONFERANS VERDİ.


Hacıbektaş Belediye Başkanlığının, 24.11.2013 tarihinde saat 14.30 da Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezinde düzenlediği konferansın konusu "Muharrem ve Kerbela Olayı" idi.

Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu'nun sunuş konuşmasının ardından, Bektaşi Babası ve araştırmacı yazar Av. Şakir Keçeli konuşmacı olarak katıldığı konferansta, "Muharrem ve Kerbela Olayı" konularında bilgi ve düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Konferans bitiminde Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu tarafından, Av. Şakir Keçeli'ye katılımı anısına plaket vererek, kısa bir teşekkür konuşması yaptı.


Konferans bitiminde Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi girişindeki salonda, konferansı izleyen Hacıbektaşlılara ve misafirlere aşure ikram edildi. Aşure ikramı sonrasında, katılımcılar Hacı Bektaş Veli Dergahını ziyaret ettiler.Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.