ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
16.08.13 17:58 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

IŞIK ÇUHACIOĞLU'NUN KOORDİNESİNDE AÇILAN “KARMA RESİM, HEYKEL, SERAMİK VE FOTOĞRAF SERGİSİ” 31 AĞUSTOS 2013 TARİHİNE KADAR GEZİLEBİLECEK.


50.Ulusal, 24.Uluslararası Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Sergi Salonunda, Işık Çuhacıoğlu
tarafından koordine edilen "XI.Ulusal ve Uluslararası Karma Resim, Heykel ve Seramik ve Fotoğraf Sergisi"ne yer verildi.

ULUSLARARASI KARMA RESİM, HEYKEL, SERAMİK VE RESİM SERGİSİ

Işık ÇUHACIOĞLU tarafından koordine edilen "KARMA RESİM, HEYKEL, SERAMİK VE FOTOĞRAF SERGİSİ", Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Sergi Salonunda 31 Ağustos 2013 tarihine kadar açık kalacak ve gezilebilecek.

Sergide eserleri bulunan sanatçılar şu isimlerden oluşuyor: Dönsel AKALIN, İbrahim AKINCI, Perihan ATA, Figen AYDOĞMUŞ, Bünyamin BALAMİR, Ulviye BAYKAL, Leyla BEKTAŞ, Cengiz CEYLAN, Savaş Kurtuluş ÇELİK, Işık ÇUHACIOĞLU, Banu DAVUN, Esin Doğuş KAYA, Mehmet Ali DOĞAN, Ataç ELALMIŞ, Volkan GÜNEŞ, Yakup HAYRO, Ali Haydar DURĞUN, Şule KALEMKÖY, Bilgaip KOCİSTA, Birsen Şimşek KÖKVER, Emine Nil ÖĞET, Gizem ÖZTÜRK, Asiye SARIOĞLU, Gül Emine SAYIN, Pınar Sultan TOMBAK, A.Cevat UĞRAŞ, Gürhan ULUÇAY, Esma UZUNOĞLU, Emel Gülçin ÜLKER, Ayla ÜNSAL, Hadika YALÇIN, Sevilay YAŞAR.


IŞIK ÇUHACIOĞLU
1967 yılında Ankara`da doğan Işık ÇUHACIOĞLU, 1988 yılında üniversite öğrenimi sırasında Turan Erol, Zafer Gençaydın, Hasan Pekmezci, Veysel Günay, Kaya Özsezgin, Sıtkı Erinç ve Nihat Kahraman`dan resim dersleri aldı. 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü M. Zahit Büyükişliyen Atölyesinden mezun oldu. Bir çok galeri ve özel sanat merkezlerinde resim öğretmenliği yaptı. 2007 den itibaren bilinmeye başlanan kendi buluşu olan spatula ile "Sarkıt" adını verdiği kabartılı teknikle ürettiği eserleriyle dikkatleri üzerine çekti.

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.