ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
16.08.12 21:07 zaman: 7 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

ETKİNLİKLER KAPSAMINDA DÜZENLENEN “KARMA RESİM, HEYKEL VE SERAMİK SERGİSİ” 31 AĞUSTOS 2012 TARİHİNE KADAR GEZİLEBİLECEK.


49.Ulusal, 23.Uluslararası Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Sergi Salonunda, Işık Çuhacıoğlu tarafından koordine edilen "Uluslararası Resim, Heykel ve Seramik Karma Sergisi"ne yer verildi.

ULUSLAR ARASI RESİM, HEYKEL VE SERAMİK KARMA SERGİSİ

Işık ÇUHACIOĞLU tarafından koordine edilen "KARMA RESİM, HEYKEL VE SERAMİK SERGİSİ", Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Sergi Salonunda 31 Ağustos 2012 tarihine kadar açık kalacak ve gezilebilecek.

Sergide eserleri bulunan sanatçılar şu isimlerden oluşuyor: Sabri AKÇA, Dönsel AKALIN, Afet AKIN, Figen AYDOĞMUŞ, Cemal AKYÜZ, Kemal ALPASLAN, Ali BABAOĞLU, Meltem BABAOĞLU, Leyla BEKTAŞ, Cengiz CEYLAN, Işık ÇUHACIOĞLU, Havva EKER, Volkan GÜNEŞ, Erhan HÖKELEK, Sevim IŞIKDENİZ, Şule KALEMKÖY, Mesude KILIÇ, İnsaf LİVAN, Bahar ÖZKAN, Nazende ÖZKANLI, Jale POLAT, Güneş ŞAHİN, Süheyla ÜSTEK, Adnan TATAROĞLU, Hadika YALÇIN, Işıl YAYKIR.

Işık ÇUHACIOĞLU 21 Haziran 1967 yılında Ankara'da doğdu. Hacıbektaşlı olan sanatçı Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü M.Zahit Büyükişleyen Atölyesinden mezun oldu.
 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.