ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
21.05.11 16:54 zaman: 9 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

HACIBEKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU, CHP’YE KATILDI.


Hacıbektaş Belediyesi tarafından düzenlenen Aşık Mahzuni Şerif’i anma etkinliğine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’ye katılımlar için düzenlenen törende, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’na CHP rozeti taktı.

Hacıbektaş Belediye Başkanlığı seçimine iki dönemdir, bağımsız olarak aday olup kazanan Ali Rıza Selmanpakoğlu, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan 24.Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesinde, Cumhuriyet Halk Partisine katılma kararı almıştı.

Hacıbektaş’a helikopterle gelen Kemal Kılıçdaroğlu, parti otobüsüyle ilçe merkezine giderek Hacıbektaş Belediyesini ziyaret etti. Burada, CHP’ye katılan Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu ile görüştü.

Çilehane’deki Aşık Mahzuni Şerif’in mezarını da ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, Hacıbektaş Belediye Başkanı ve 190 arkadaşının CHP’ye katılımı için saat 11.00 da Çilehane’de düzenlenen katılım töreninde, Ali Rıza Selmanpakoğlu ve arkadaşlarını CHP'de görmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek “Aslında farklı yerlerde değildik; aynı havayı teneffüs ediyorduk, aynı duyguları paylaşıyorduk; halka hizmet etmenin en önemli zenginlik olduğunu biliyorduk; ama aramızda ufak bir fark vardı onu kaldırdık; yürekleri gönülleri birleştirdik ve bir araya geldik, nehir olduk denizlere akacağız. Güzel günler göreceğiz hepberaber.” dedi.

Kılıçdaroğlu, "CHP rozeti Kuvayı Milliye rozetidir; insanı sevme rozetidir; ülke için her şeyi göze alma rozetedir." diyerek, Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’na CHP rozeti taktıktan sonra, vatandaşların yoğun sevgi gösterisi altında, Çorum’a gitmek üzere helikopterle Hacıbektaş’tan ayrıldı.

 

 


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.