ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: 
< Bir önceki haber
17.10.07 19:15 zaman: 15 yıl

tarafından: Hacıbektaş WEB 

HACIBEKTAŞ TERMİNALİNİ ÇEVRE YOLUNA BAĞLAYAN YOLUN KİLİT TAŞLA DÖŞENMESİ VE HACIBEKTAŞ LİSESİ ÖNÜNDEKİ KAVŞAK DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.


Hacıbektaş Belediyesince yürütülen, Hacıbektaş Terminalini çevre yoluna bağlayan yolun kilit taş ile döşenmesi ve kaldırımların yapılması çalışmaları tamamlanarak, terminali çevre yoluna bağlayan yol hizmete sunulmuştur.

Terminali çevre yoluna bağlayan yol güzergahındaki "Müzisyenler Caddesi" ndeki kilit taş döşeme ve kaldırım çalışması 2006 yılında tamamlanmış idi. 2007 Yılının Ağustos ve Eylül aylarında "Süreyya Sırrı Bektaş Caddesi"nin de kilit taş ile döşenmesi ve kaldırımlarının düzenlenmesi ile, Hacıbektaş Terminalini çevre yoluna bağlayan yol güzergahındaki ulaşım rahatlamıştır.

Hacıbektaş Belediyesince, terminal binası önüne de kilit taş döşenmiş; hava şartlarına göre oluşan çamur-toz-toprak gibi olumsuzlukların yaşanmasının, büyük ölçüde önüne geçilmiştir.

Aşıklar Köyü ve Karaburna Kasabasını, Hacıbektaş Lisesi önünde Nevşehir Caddesine bağlayan yol kavşağındaki çalışmalarda tamamlanmıştır. Sözkonusu yolun Nevşehir Caddesine, Hacıbektaş Lisesi önünde bağlanması, özellikle lise öğrencileri ve yayalar için ciddi bir tehlike yaratıyordu. Hacıbektaş Belediyesinin yaptığı kavşak ve kaldırım çalışması neticesinde, Hacıbektaş Lisesi önündeki tehlike arzeden trafiğin önüne geçilmiştir.


Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.