ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: HABERLER / 

Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.
02.06.18 17:00
CUMHURBAKANI ADAYLARINDAN MUHARREM İNCE, 02.06.2018 TARİHİNDE NEVŞEHİR’DE DÜZENLENECEK MİTİNG ÖNCESİNDE HACI BEKTAŞ VELİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında, 02.06.2018 tarihinde Nevşehir'de düzenlenecek miting öncesinde, Hacıbektaş ilçesini ziyaret etti. Muharrem İnce, Hacıbektaşlılarca yoğun sevgi gösterisi ile karşılandı.

Saat 13.30 da Hacıbektaş’a gelen Muharrem İnce, önce Hacı Bektaş Veli Müzesini ziyaret etti. Müze içindeki...(daha)


07.05.18 21:08
NAZIM HİKMET’İN "KUVAYİ MİLLİYE DESTANI" ADLI ESERİNDEN UYARLANAN TEK KİŞİLİK OYUN, SAMSUN SANAT TİYATROSUNCA HACIBEKTAŞ’TA SAHNELENDİ.

Samsun Sanat Tiyatrosu Kuvayi Milliye Destanı oyunuyla Hacıbektaşlılarla buluştu. Atatürkçü Düşünce Derneği Hacıbektaş Şubesi ve CHP Hacıbektaş İlçe Başkanlığı tarafından birlikte organize edilen tiyatro gösterimi, seyircilerce ilgi ile izlendi. Samsun Sanat Tiyatrosu, kuruluşlarının 18.yılında düzenledikleri “Anadolu Turnesinde” hedefledikleri 13...(daha)


02.05.18 18:36
12-14 EKİM 2018 TARİHLERİNDE DÜZENLENECEK, HACI BEKTAŞ VELİ ANMA TÖRENLERİ VE KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN ŞİİR VE ÖYKÜ YARIŞMALARINA KATILIM ŞARTLARI AÇIKLANDI.

Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “HECE VEZNİ ve SERBEST VEZİN DALLARINDA ŞİİR YARIŞMALARI” ile “ÖYKÜ YARIŞMASI” na katılım şartları Hacıbektaş Belediyesi tarafından ilan edildi.Üç ayrı dalda yapılacak yarışmaların konusu, Hacı Bektaş Veli'nin sözü "BÜTÜN YARADILMIŞLAR TEK BİR İNSAN...(daha)


26.04.18 19:40
HACIBEKTAŞ’IN KANALİZASYON ALT YAPISINI YENİLEME İŞİ SONA ERDİ. SU ALTYAPISI VE ÇEVREYOLUNU YENİLEME ÇALIŞMALARI İSE DEVAM EDİYOR.

2017 Yılında, geçmişte meydana gelen trafik kazaları nedeniyle Çilehane-Çevreyolu kavşağına köprü yapılmıştı. Hacıbektaş’a Nevşehir istikametinden girişten bu köprüye kadar olan çevre yolunun geliş istikameti de geçen yıl yenilenmişti. Bu hattın gidiş istikametinin de yapımına başlandı.

Hacıbektaş’ta kanalizasyon ve su altyapısı yenileniyor....(daha)


15.01.18 13:25
İLLER BANKASINCA İLÇEMİZE KURULAN GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ, ELEKTRİK ÜRETİMİNE BAŞLADI.

Hacıbektaş’ın su ihtiyacının karşılandığı Yalnızağıl mevkiindeki, Hacıbektaş Belediyesi tarafından tahsis edilen araziye, 6500 adet güneş panelinden oluşan güneş enerji santrali kuruldu. Kurulan Güneş Enerji Santralinden, yıllık ortalama 950 kws elektirik üretimi beklenmekte.

İller Bankası Genel Müdürlüğünce, ilçemize kazandırılan Güneş Enerji...(daha)


Sonuçlar gösteriliyor 11 to 15 out of 15
<< İlk Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise < Önceki 1-10 11-15 Sonraki > Son >> Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise