ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: HABERLER / 

Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.
24.01.17 16:26
HACI BEKTAŞ VELİ’Yİ ANMA VE KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİ, HACIBEKTAŞ BELEDİYE MECLİSİNİN ALDIĞI KARARLA, HER YIL EKİM AYININ İKİNCİ HAFTASINDA DÜZENLENECEK.

Hacı Bektaş Veli’yi Anma ve Kültür, Sanat Etkinliklerinin düzenlendiği 16-18 Ağustos tarihlerinde, etkinliğe katılanların konaklama sorunlarına, çevre temizliğine, asayiş ve güvenliğe dair yaşanan olumsuzluklar nedeniyle, etkinliklerin başka bir tarihe alınması konuşuluyor ve tartışılıyordu.Hacıbektaş Belediye Meclisinin 02.12.2016 tarihinde...(daha)


08.01.17 16:39
TÜM TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ HACIBEKTAŞ’TA DA KIŞ HÜKMÜNÜ SÜRDÜRÜYOR.

Kurak geçen 2016 yazı ve sonbaharında Hacıbektaş yağış almamıştı. Hacıbektaş’lılar, kış diyebileceğimiz şartları en son 2012 yılında yaşamışlardı. Çiftçiler karsız bir kışa ve susuz bir yıla hazırlanırken, kış kışlığını gösterdi.Tüm Türkiye gibi, Hacıbektaş da kıştan nasibine düşeni alıyor. Aralık ayındaki yoğun kar yağışının Ocak ayında da devam...(daha)


Sonuçlar gösteriliyor 21 to 22 out of 22
<< İlk Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise < Önceki 1-10 11-20 21-22 Sonraki > Son >> Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise