ANA SAYFA
HABERLER
HACIBEKTAŞ
HACI BEKTAŞ VELİ
KÜLTÜR VE SANAT
ALBÜM
SANAL GEZİ
KÖYLERİMİZ
KÜNYE  VE  İLETİŞİM
SİTE HARİTASI


  Hava Tahmini

HACIBEKTAŞ

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

HACIBEKTAS

Kaynak: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

 Buradasınız->: HABERLER / 

Haberlerde arayacağınız kelimeyi yazın.

Lütfen arayacağınız kelimeyi girin.
05.07.15 22:54
ALEVİ ÖRGÜTLERİNİN BİR KISMI, “BİZ ALEVİLER DERGAHIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ” EYLEMİNDE HACIBEKTAŞ’TA BULUŞTU.

2014 Yılında “Dergahlar Gerçek Sahibi Olan Alevilere Devredilmeli” talepli, az sayıda insanın katılımı ile gerçekleştirilen eylem; 2015 yılında daha örgütlü ve organize olmuş şekilde gerçekleştirildi.Veliyettin Ulusoy, AABK,  ABF, AKD, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı, Hünkar Hacı Bektaş Veli Vakfı, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği, 4...(daha)


19.06.15 22:22
7 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE YAPILAN VE KESİNLEŞEN MİLLETVEKİLİ SEÇİM SONUÇLARI, YÜKSEK SEÇİM KURULU BAŞKANI TARAFINDAN AÇIKLANDI.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılan 25.Dönem Milletveli Seçim Sonuçları, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı tarafından açıklandı. 17 Haziran 2015 tarihi itibari ile olağan itiraz sürecinin tamamlanmış olması nedeniyle kesin seçim sonuçları kamuoyuyla paylaşıldı.Açıklanan seçim sonuçlarına göre oyların partilere göre dağılımı Hacıbektaş'ta ve...(daha)


15.04.15 21:02
NERMİN ERDEMİR TARAFINDAN İLÇEMİZE YAPTIRILAN BİNA, NERMİN ERDEMİR HUZUREVİ EK BİNASI OLARAK HİZMETE AÇILDI.

Rıfat Kartal tarafından yaptırılan binanın Nevşehir İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne devredilmesi ile 2003 yılında açılan huzurevine Rıfat Kartal'ın adı verilmişti. Nermin Erdemir tarafından ilçemiz merkezine yaptırılan binanın Rıfat Kartal Huzurevi devredilmesi ile, Nermin Erdemir Huzurevi Ek Binası da hizmete açılmıştır.

2003 Yılının Şubat...(daha)


22.03.15 14:49
HACI BEKTAŞ VELİ ANMA TÖRENLERİ VE KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN ŞİİR VE ÖYKÜ YARIŞMALARINA KATILIM ŞARTLARI BELLİ OLDU.

15-18 Ağustos 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan 52.Ulusal, 26.Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “HECE VEZNİ ve SERBEST VEZİN DALLARINDA ŞİİR YARIŞMALARI” ile “ÖYKÜ YARIŞMASI” na katılım şartları belli oldu.Üç ayrı dalda yapılacak yarışmaların konusu, Hacı Bektaş Veli'nin...(daha)


Sonuçlar gösteriliyor 11 to 14 out of 14
<< İlk Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise < Önceki 1-10 11-14 Sonraki > Son >> Koşul: sadece eğer ileri düzey pagebrowser etkinleştirilmiş ise